Skontaktuj się z nami

Pokaż całość asortymentu

Dwuteowniki stalowe HEA

 

Skontaktuj się z nami

Na stronie Hurtowni Stali Stalmal z Olsztyna, znajdziesz szeroką gamę wyrobów hutniczych, w tym dwuteowniki różnych typów: IPN, IPE, HEB, HEA. Każdy z nich spełnia specyficzne wymagania i znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach budownictwa i przemysłu.

 

Olsztyn to miasto, w którym oferujemy Dwuteowniki HEA. Są one najmocniejsze. Odpowiednie do najbardziej wymagających zastosowań. Oferują one doskonałą stabilność i wytrzymałość, co czyni je idealnym wyborem dla konstrukcji, które wymagają dużej mocy i wytrzymałości.

 

Dwuteowniki HEA Olsztyn

 

Dwuteownik stalowy Rodzaj Wymiar (mm)

 

Cena

 

HEB

100 Zapytaj o cenę
  HEB 120 Zapytaj o cenę
  HEB 140 Zapytaj o cenę
  HEB 160 Zapytaj o cenę
  HEA 180 Zapytaj o cenę
  HEB 180 Zapytaj o cenę
  HEA 200 Zapytaj o cenę
  HEB 200 Zapytaj o cenę
  HEB 220 Zapytaj o cenę
  HEB 240 Zapytaj o cenę
  HEB 260 Zapytaj o cenę

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

 

Nie ważne, czy Twoje potrzeby są skierowane na lekkość i wydajność, jak w przypadku dwuteowników IPN i IPE, czy na moc i wytrzymałość, jak w przypadku dwuteowników HEB i HEA, Stalmal ma odpowiedni produkt dla Ciebie. Nasza gama wyrobów hutniczych jest starannie wyselekcjonowana, aby zapewnić najwyższą jakość i spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Lekkie dwuteowniki stalowe HEA w Olsztynie

 

Stosuje się je wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zastosowania najtrwalszych i najsolidniejszych rozwiązań konstrukcyjnych. Dwuteowniki stalowe HEA to jedne z najczęściej wykorzystywanych kształtowników w branży budowlanej. Ich nazwa pochodzi od charakterystycznego przekroju tych metalowych elementów – po przekrojeniu mają one postać dwóch liter „T” złączonych ze sobą nóżką. Stale kontrolujemy jakość wyrobów hutniczych oferowanych w naszej hurtowni. Dlatego możemy poświadczyć o tym, że dwuteowniki od Stalmal cechują się niezwykle wysoką jakością wykonania. Co więcej, spełniają one wytyczne normy DIN 1025, która określa proporcje ich wymiarów, a także parametry wytrzymałościowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dwuteowników HEA – jako hurtownia, możemy zaoferować je w naprawdę atrakcyjnej cenie!

 

Walcowane dwuteowniki HEA

 

Dwuteowniki HEA, HEB, HEM, IPE i IPN często określa się mianem dwuteowników walcowanych i ma to związek z metodą ich produkcji. Tego rodzaju elementy metalowe można produkować na kilka sposobów – najpopularniejszy i najszybszy to właśnie walcowanie. W pierwszej kolejności podgrzewa się płaskowniki, czyli płaskie, podłużne elementy metalowe. Następnie, przy użyciu maszyny walcującej do szyn nagina się rozgrzane płaskowniki do pożądanego kształtu. W ten sposób przeistacza się nudny (z pozoru) płaskownik w ciekawy i pozaginany dwuteownik, który jest gotowy do tego, aby wykorzystać go na budowie.

 

Dwuteowniki HEA – cena i dostępne wymiary

 

Dwuteowniki HEA w naszej hurtowni z Olsztyna dostępne są w dwóch podstawowych długościach handlowych – 12 metrów bieżących. Jeżeli poszukujesz dwuteownika HEA o innej długości to koniecznie poinformuj o tym nasz dział obsługi – najprawdopodobniej uda nam się go sprowadzić. Jaki jest koszt jednostkowy takiego dwuteownika? Na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi – cena może zostać obliczona dopiero po poznaniu przez nas szczegółów zamówienia. Dlatego zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi.

 

HEA dwuteownik – zastosowanie

 

Gdzie najczęściej stosuje się dwuteowniki HEA? Dwuteownik tego rodzaju jest powszechnie wykorzystywany w branży budowlanej. To właśnie przy użyciu tych podłużnych metalowych wyrobów hutniczych tworzy się najwyższe i najciekawsze konstrukcje. Dwuteowniki pełnią rolę elementu nośnego i stabilizującego praktycznie każdej nowoczesnej konstrukcji. To prawda – nie widzimy ich na pierwszy rzut oka, bo zostają one pokryte materiałami budowlanymi w już w pierwszych etapach budowy. Kiedy jednak następnym razem przejdziemy obok jakiejś imponującej konstrukcji, to wspomnijmy o dwuteowniku, który gdzieś tam schowany pod betonem, dba o jej stabilność!