Pokaż całość asortymentu

Solidne i trwałe dwuteowniki stalowe HEB

 

W naszej hurtowni stali STALMAL w Olsztynie znajdziesz wyroby hutnicze cechujące się najwyższą jakością wykonania – to między innymi ceowniki, kątowniki, profile oraz rury stalowe, a także dwuteowniki, które prezentujemy właśnie w tej kategorii. Dwuteownik to odmiana kształtownika o przekroju przypominającym dwie litery „T” stykające się ze sobą nóżką. Ten podłużny element stalowy występuje w kilku wersjach – na przykład IPN, IPE, HEA czy HEB. Właściwości każdej z wymienionych wersji (proporcje wymiarów oraz parametry wytrzymałościowe) są ustalone w normie DIN 1025. W tej kategorii prezentujemy dwuteowniki stalowe HEB – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Czym są dwuteowniki HEB

 

Dwuteowniki HEB zaliczane są do grupy dwuteowników szerokostopowych, czyli w zgodzie ze swoją nazwą, cechujących się szeroką stopą. Skąd biorą się dwuteowniki? Dwuteowniki to elementy metalowe stworzone przez człowieka – nie wydobywa się ich w kopalniach ani nie uprawia w ziemi, tylko wytwarza w hutach lub zakładach metalurgicznych. W jaki konkretnie sposób się je wytwarza? „Protoplastą” każdego dwuteownika jest płaskownik, czyli płaski podłużny element metalowy. Taki płaskownik zostaje podgrzany do odpowiedniej temperatury i później odginany przy pomocy walcarki do szyn i kształtek. Alternatywnym sposobem tworzenia dwuteowników może być zespajanie ze sobą poszczególnych metalowych elementów przy pomocy spawania. Wspomniana metoda ma jednak wiele wad, dlatego właśnie przede wszystkim na rynku znajdziemy dwuteowniki i inne kształtowniki walcowane na gorąco.

 

HEB dwuteownik – zastosowanie

 

Do czego stosuje się dwuteowniki HEB? Dwuteownik jest powszechnie wykorzystywany w branży budowlanej. To właśnie z nich tworzy się elementy nośne w wysokich budynkach. Dwuteowniki HEB są niezwykle odporne na nacisk czy odginanie – zapewniają stabilność i trwałość konstrukcji, dlatego traktuje się je jako podstawę dla dalszej rozbudowy.

 

Dwuteownik HEB – cena w Olsztynie

 

Cena jednostkowa dwuteownika HEB jest uzależniona od wielkości konkretnego zamówienia. Tak więc, aby przedstawić dokładną wycenę, potrzebujemy więcej informacji na temat Twojego zamówienia. Dostawy o wadze łącznej przekraczającej 1000 kg realizujemy gratis!

 

Wymiary dwuteowników HEB

 

Jakie są wymiary dwuteownika HEB? Tego rodzaju kształtowniki oferujemy w szerokiej gamie długości handlowych (dwuteowniki HEB 100, 120, 140, 160, 180, 200, 220, 240, 260 mm). Ponieważ nasi dostawcy dysponują bogatym zapleczem technologicznym, to możemy zaoferować dwuteownik w pełni dostosowany do potrzeb projektowych klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi i omówienia szczegółów zamówienia.

Skontaktuj się z nami

Dwuteowniki stalowe HEB

 

Skontaktuj się z nami

Na stronie Hurtowni Stali Stalmal z Olsztyna, znajdziesz szeroką gamę wyrobów hutniczych, w tym dwuteowniki różnych typów: IPN, IPE, HEB, HEA. Każdy z nich spełnia specyficzne wymagania i znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach budownictwa i przemysłu.

 

Dwuteowniki HEB to nasze najmocniejsze dwuteowniki, odpowiednie do najbardziej wymagających zastosowań. Oferują one doskonałą stabilność i wytrzymałość, co czyni je idealnym wyborem dla konstrukcji, które wymagają dużej mocy i wytrzymałości.

 

Dwuteowniki HEB Olsztyn

 

Dwuteownik stalowy Rodzaj Wymiar (mm)

 

Cena

 

HEB

100 Zapytaj o cenę
  HEB 120 Zapytaj o cenę
  HEB 140 Zapytaj o cenę
  HEB 160 Zapytaj o cenę
  HEA 180 Zapytaj o cenę
  HEB 180 Zapytaj o cenę
  HEA 200 Zapytaj o cenę
  HEB 200 Zapytaj o cenę
  HEB 220 Zapytaj o cenę
  HEB 240 Zapytaj o cenę
  HEB 260 Zapytaj o cenę

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

 

Nie ważne, czy Twoje potrzeby są skierowane na lekkość i wydajność, jak w przypadku dwuteowników IPN i IPE, czy na moc i wytrzymałość, jak w przypadku dwuteowników HEB i HEA, Stalmal ma odpowiedni produkt dla Ciebie. Nasza gama wyrobów hutniczych jest starannie wyselekcjonowana, aby zapewnić najwyższą jakość i spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.