Pokaż całość asortymentu

Dwuteowniki stalowe IPN

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Na stronie Hurtowni Stali Stalmal z Olsztyna, znajdziesz szeroką gamę wyrobów hutniczych, w tym dwuteowniki różnych typów: IPN, IPE, HEB, HEA. Każdy z nich spełnia specyficzne wymagania i znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach budownictwa i przemysłu.

 

Dwuteowniki IPN są wyjątkowe dzięki swojej wąskiej budowie i relatywnie lekkiej masie. Ich smukły profil i wydajność czynią je idealnym wyborem dla wielu zastosowań konstrukcyjnych, gdzie ważna jest wytrzymałość przy jednoczesnym zachowaniu lekkości.

 

Dwuteowniki IPN

Olsztyn

 

Dwuteownik stalowy IPN Wymiar (mm)

 

Cena

 

 

80 Zapytaj o cenę
    100 Zapytaj o cenę
    120 Zapytaj o cenę
    140 Zapytaj o cenę
    160 Zapytaj o cenę
    180 Zapytaj o cenę
    200 Zapytaj o cenę
    220 Zapytaj o cenę
    240 Zapytaj o cenę
    260 Zapytaj o cenę
    300 Zapytaj o cenę

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

 

Nie ważne, czy Twoje potrzeby są skierowane na lekkość i wydajność, jak w przypadku dwuteowników IPN i IPE, czy na moc i wytrzymałość, jak w przypadku dwuteowników HEB i HEA, Stalmal ma odpowiedni produkt dla Ciebie. Nasza gama wyrobów hutniczych jest starannie wyselekcjonowana, aby zapewnić najwyższą jakość i spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Dwuteowniki stalowe IPN w Olsztynie (Europejskie dwuteowniki typ II)

 

Stalmal Olsztyn – nasza hurtownia oferuje szeroką gamę kształtowników metalowych. Są to między innymi płaskowniki, ceowniki i dwuteowniki IPN i IPE oraz HEA, HEB i HEN. W tej kategorii znajdziesz dwuteowniki stalowe IPN znane również jako dwuteowniki europejskie typu drugiego. To podłużne elementy metalowe o poprzecznym przekroju w kształcie dwóch złączonych nóżką liter T. Dwuteowniki produkuje się w zgodzie z normami DIN 1025, która określa parametry wymiarowe i wytrzymałościowe każdego typu. Dwuteowniki europejskie typu II wyróżniają się skośna powierzchnią wewnętrzną stopy. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami kształtowników metalowych dlatego z czystym sumieniem możemy zapewnić o ich wysokiej jakości wykonania. Każde zamówienie realizujemy w najszybszym możliwie terminie – postaw na pewnego partnera przy realizacji projektów budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Jak produkuje się dwuteowniki IPN

 

Dwuteowniki IPN produkuje się na kilka sposobów, przy czym najczęściej wytwarza się je przy użyciu walcarki do szyn w zakładach metalurgicznych. W ramach tej metody kształtowniki metalowe są rozgrzewane do odpowiedniej temperatury, a następnie doginane do pożądanego kształtu. W taki sposób wyprodukowany dwuteownik IPN cechuje się trwałością zgodną z międzynarodowymi standardami – jest niezwykle odporny na nacisk i duże obciążenia.

 

Zastosowanie dwuteowników IPN

 

Tak naprawdę, żadna nowoczesna konstrukcja wysoka nie postałaby bez zastosowania dwuteowników IPN, bądź innego typu. Dwuteowniki IPN to elementy metalowe szeroko wykorzystywane w branży budowlanej. Przy ich użyciu tworzy się hale, stabilizuje mosty oraz inne budynki. W kolejnych fazach budowy dwuteowniki pokrywane są materiałami budowlanymi dlatego nie widać ich gołym okiem, ale wciąż stanowią one niezwykle ważny element konstrukcyjny budynku. Dwuteowniki to wytrzymałe i stosunkowo łatwe w transporcie elementy konstrukcyjne dlatego są tak powszechnie stosowane w budownictwie.

 

IPN dwuteownik – dostępność i ceny w Olsztynie

 

Oferujemy w Olsztynie szeroki wybór kształtowników IPN. Dwuteownik europejski typu drugiego jest dostępny w długościach takich jak 80, 100, 120, 140, 160, 180, 200, 220, 240, 260, 280 i 300 mm. Jeżeli interesuje cię kształtownik o długości innej niż prezentowane wymiary handlowe, to chętnie sprowadzimy go dla Ciebie od jednego z naszych sprawdzonych dostawców. Cena pojedynczego dwuteownika jest uzależniona od wielkości zamówienia, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi. Po poznaniu szczegółów zamówienia będziemy w stanie podać szczegółową wycenę.