Pokaż całość asortymentu

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Pręty stalowe gładkie, znane również jako walcówka gładka, to uniwersalny produkt o szerokim zastosowaniu. Idealne dla projektów, które wymagają gładkiej powierzchni i precyzyjnych wymiarów, nasze pręty stalowe gładkie dostarczamy na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Oferujemy różne rozmiary, aby sprostać Twoim indywidualnym potrzebom. Pręty gładkie z naszej oferty występują w długościach 6mb, z wyjątkiem prętów: fi 10 oraz fi 20.

 

Pręty gładkie Olsztyn

 

Pręt gładki  Długość (mb)  Średnica (mm)

Waga (kg)

Cena za kg
  6 6 1,38

Zapytaj o cenę

 

6

8 2,5

Zapytaj o cenę

  12 10 7,8 Zapytaj o cenę
  6 12 6 Zapytaj o cenę
  6 14 7,5 Zapytaj o cenę
  6 16 10 Zapytaj o cenę
  12 20 31 Zapytaj o cenę

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

 

 

Pręty stalowe gładkie firmy Stalmal

 

Pręty stalowe gładkie to jedna ze specjalności naszej firmy Stalmal z siedzibą w Olsztynie. Jesteśmy wiodącym dostawcą materiałów stalowych i działamy na rynku nieprzerwanie od 1990 roku. Tym, co nas wyróżnia, jest wieloletnie doświadczenie oraz bogata oferta produktów spełniających najwyższe standardy jakości.

 

Najwyższej jakości pręty stalowe gładkie z miasta Olsztyn

 

Jeżeli mieszkasz w mieście Olsztyn i szukasz wytrzymałych prętów stalowych gładkich – dobrze trafiłeś! Nasza oferta obejmuje produkty o różnych długościach, średnicy oraz wadze. Bogaty wybór sprawia, że każdy Klient znajdzie tutaj coś dla siebie, bez względu na indywidualne potrzeby. Jeżeli nie znalazłeś wymiaru, którego szukasz – skontaktuj się z nami! Sprowadzimy produkt w takim formacie specjalnie dla Ciebie! Nasze pręty stalowe gładkie dostarczamy szybko i bezpiecznie na terenie całego województwa warmińsko – mazurskiego. Gwarantujemy bezpłatną dostawę dla zamówień powyżej 1 tony.

 

 

 

Pręty stalowe gładkie - cena idąca w parze z jakością

 

Co wyróżnia nasze pręty stalowe gładkieCena nie jest ich jedyną zaletą. Są to niezwykle wszechstronne, uniwersalne produkty, które znajdują zastosowanie w różnych branżach. Doskonale sprawdzają się między innymi jako element konstrukcji budowlanych. Z powodzeniem używać można ich również podczas produkcji komponentów maszyn. Nasze pręty stalowe gładkie cechują się bardzo dużą wytrzymałością, co czyni je perfekcyjnym wyborem dla zastosowań wymagających odporności na trudne warunki środowiskowe, korozję czy duże obciążenia.

 

Gładkie pręty stalowe – satysfakcja gwarantowana!

 

W naszej firmie Stalmal Olsztyn nie tylko dostarczamy najlepsze na rynku gładkie pręty stalowe. Naszą cechą charakterystyczną jest również profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne. Zatrudniamy wyspecjalizowanych ekspertów mających wieloletnie doświadczenie w tej branży. Sprawia to, że pręty zbrojeniowe w Olsztynie nie mają przed nimi żadnych tajemnic. Z chęcią pomogą Ci oni w wyborze odpowiedniego produktu o stosownych wymiarach, z uwzględnieniem wymagań Klienta oraz projektu, jakim dysponuje.

Kategoria, jaką są pręty stalowe gładkie to znakomite źródło niezawodnych materiałów budowlanych, konstrukcyjnych oraz inżynieryjnych. Bez względu na to, czy jesteś specjalistą z branży budowlanej lub przemysłowej, czy majsterkowiczem, w naszej ofercie znajdziesz niezbędne produkty najwyższej jakości. Postaw na Stalmal Olsztyn i zaufaj naszemu doświadczeniu w dostarczaniu najlepszych rozwiązań stalowych!

 

 

Pręty stalowe gładkie (walcówka)