Pokaż całość asortymentu

Skontaktuj się z nami

Pręty stalowe zbrojeniowe (żebrowane) to jeden z najważniejszych produktów w naszej ofercie. Dostarczane przez naszą hurtownię w Olsztynie, są kluczowym elementem zbrojenia betonu, znanym ze swojej wytrzymałości na zginanie. Dostępne w różnych rozmiarach, zapewniają one elastyczność i siłę dla Twojego projektu budowlanego. Z wyjątkiem pręta fi 6mm o długości 6mb, wszystkie pozostałe sztangi mają długość 12 metrów.

 

Pręty zbrojeniowe Olsztyn

 

Pręt zbrojeniowy 

Długość

(mb)

Średnica (mm)

Waga (kg)

Cena za kg
  6 6 1,4 Zapytaj o cenę
  12 8 5 Zapytaj o cenę
  12 10

7,8

Zapytaj o cenę
  12 12 11,1 Zapytaj o cenę
  12 14 15 Zapytaj o cenę
  12 16 19,5 Zapytaj o cenę
  12 20 31 Zapytaj o cenę
  12 22 37 Zapytaj o cenę
  12

25

48 Zapytaj o cenę
  12 32 79 Zapytaj o cenę

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

 

 

Pręty stalowe zbrojeniowe firmy Stalmal

 

Jedną ze specjalizacji naszej firmy Stalmal z siedzibą w Olsztynie są pręty stalowe zbrojeniowe. To elementy, które są niezastąpione w branży budowlanej. Umożliwiają one tworzenie trwałych, wytrzymałych, stabilnych, bezpiecznych konstrukcji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem!

 

Najlepsze pręty stalowe zbrojeniowe w mieście Olsztyn

 

Pręty stalowe zbrojeniowe są walcowatymi elementami o okrągłym przekroju. Do ich produkcji wykorzystuje się stal węglową lub stopy metali. Pręty wykonane z tego typu materiałów charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, w szczególności w przypadku obciążeń statycznych. Tym, co je wyróżnia, jest także gładka powierzchnia ułatwiająca montaż oraz integrację z betonem. Pręty stalowe zbrojeniowe są również odporne na rozciąganie i elastyczne. Czyni to z nich idealne rozwiązanie w przypadku konstrukcji narażonych na duże obciążenia. Jeżeli szukasz wysokiej jakości prętów stalowych żebrowanych w mieście Olsztyn, postaw na wyroby naszej firmy Stalmal!

 

 

 

Pręty stalowe żebrowane – cena, która pozytywnie Cię zaskoczy

 

Jakie zalety mają nasze pręty stalowe żebrowaneCena na każdą kieszeń to nie jedyny ich atut. Wśród zalet tego typu wyrobów wymienić można również uniwersalność. Stalowe pręty zbrojeniowe znajdują szerokie zastosowanie w branży budowlanej oraz infrastrukturalnej. Stanowią one integralną część procesu betonowania fundamentów mostów, dróg, budynków oraz innych konstrukcji, gwarantując im należytą wytrzymałość. Pręty stalowe żebrowane są także wykorzystywane w konstrukcjach żelbetowych, takich jak belki, słupy, ściany czy stropy, skutecznie je wzmacniając i zwiększając ich nośność. Kolejne ich zastosowanie to budowa mostów oraz tuneli odpornych na duże obciążenia i zmienne warunki atmosferyczne.

 

Pręty stalowe żebrowane

 

Jakiego rodzaju pręty stalowe żebrowane można znaleźć w ofercie naszego przedsiębiorstwa Stalmal? Poszczególne produkty mogą się różnić od siebie długością, średnicą, wagą oraz ceną. Jeżeli nie znalazłeś na stronie interesującego Cię modelu – skontaktuj się z nami! Specjalnie dla Ciebie sprowadzimy pręty stalowe z Olsztyna dostosowane do Twoich potrzeb. Oferujemy bezpłatną dostawę na terenie całego województwa warmińsko – mazurskiego, dla zamówień powyżej 1 tony! Nasze stalowe pręty żebrowane spełniają najwyższe standardy jakości i są idealnym rozwiązaniem dla branży budowlanej. Ich wyjątkowa wytrzymałość stanowi gwarancję solidnej oraz trwałej bazy wszelkiego rodzaju projektów.

Pręty stalowe zbrojeniowe (żebrowane)

Skontaktuj się z nami