Skontaktuj się z nami

Pokaż całość asortymentu

Rury konstrukcyjne stalowe ocynkowane

 

 
 

Skontaktuj się z nami

Rury konstrukcyjne stalowe ocynkowane to produkty, które przeszły dodatkowy proces ocynkowania. Zapewnia on zwiększoną odporność na korozję, co sprawia, że są one idealnym wyborem dla konstrukcji narażonych na działanie wilgoci czy agresywnych środowisk chemicznych. Rury stalowe ocynkowane są więc często stosowane w budownictwie, przemyśle chemicznym czy motoryzacji.

 

Rury konstrukcyjne stalowe ocynkowane

Olsztyn

 

Rura ocynkowana S235 Średnica (mm)

 

Cena

    21.3x2 Zapytaj o cenę
    26.9x2.3 Zapytaj o cenę
    33.7x2.9 Zapytaj o cenę
    42.4x2

Zapytaj o cenę

 

 

42x4x3

Zapytaj o cenę

    48.3x2 Zapytaj o cenę
    48.3x2.9 Zapytaj o cenę
    60.3x2 Zapytaj o cenę
    60.3x2.9 Zapytaj o cenę
   

76.1x3.2

Zapytaj o cenę
    88.9x3.2 Zapytaj o cenę

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

 

Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na rury stalowe czarne czy ocynkowane, w Stalmal możemy zagwarantować, że otrzymają Państwo produkt najwyższej jakości, dopasowany do indywidualnych potrzeb.

 

Jesteśmy tu, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rury konstrukcyjne dla Twojego projektu. Skontaktuj się z nami, a nasi doświadczeni specjaliści chętnie doradzą Ci, jaki typ rury będzie najbardziej odpowiedni.