Skontaktuj się z nami

Rury konstrukcyjne stalowe ocynkowane – Olsztyn bardzo ceni tę jakość!

 

Gdzie kupić niedrogie, a zarazem najtrwalsze rury konstrukcyjne stalowe ocynkowane? Olsztyn – odpowiedź jest prosta! To właśnie tu, przy ulicy Augustowskiej 48 mieści się Hurtownia Stali Stalmal – miejsce stworzone przez miłośników stali i z myślą o najbardziej wymagającym kliencie biznesowym i prywatnym! Oprócz wspomnianych rur w naszym sklepie znajdziesz wiele innych wyrobów hutniczych – ceowniki, dwuteowniki stalowe, kątowniki i wiele, wiele innych. Oferujemy wyłącznie produkty wykonane z certyfikowanej stali, co jest gwarantem ich trwałości i jakości wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Rury ocynkowane – Olsztyn bez byłby odcięty od wody i gazu!

 

Wyobraź sobie, że zamieszkiwane przez niespełna 180 000 tysięcy ludzi i okresowo przez kolejne kilkadziesiąt tysięcy studentów miasto, zostałoby z dnia na dzień odcięte od dostępu do wody użytkowej i gazu ziemnego. Media te płyną właśnie przez rury ocynkowane. Olsztyn to miasto oplecione systemem sieci przesyłowych gazu oraz wody użytkowej i oby sytuacja ta nigdy nie uległa zmianie. Warto jednak przy okazji podgrzewania obiadu, wspomnieć drogę, jaką pokonał gaz, aby trafić do palnika w kuchence – przemierzał tysiące metrów właśnie w ocynkowanych rurach! Ocynkowane rury są tak powszechnie wykorzystywane do przesyłania mediów ze względu na unikalne właściwości stali ocynkowanej. Warstwa cynku chroni stal przed kontaktem z powietrzem i wilgocią i w ten sposób hamuje powstawanie korozji.

 

Rury konstrukcyjne ocynkowane Olsztyn – wymiary i cena

 

W jakich wymiarach sprzedajemy rury konstrukcyjne ocynkowane? Wybór jest naprawdę szeroki – przekrój średnic wynosi od 21.3 do 88.9 mm a grubość od 2 do 3.2 mm. Na naszej stronie znajduje się tabela, w której znajdziesz dokładne wymiary oferowanych długości handlowych, a na specjalne zamówienie możemy sprowadzić rury o nietypowej długości i średnicy. Cena jednostkowa rury jest uzależniona od wielkości zamówienia na rury stalowe konstrukcyjne. Olsztyn i reszta Polski uwielbia nasze ceny!

 

Rury stalowe ocynkowane Olsztyn – koszt dostawy

 

Mieszkasz na terenie Warmii i Mazur? To doskonale się składa, bo w ramach promocji całkowicie za darmo dostarczymy pod Twój adres zamówione rury stalowe ocynkowane! Olsztyn jest stolicą Warmii i Mazur a my chcemy wspierać lokalny rozwój. Dlatego jeżeli łączna waga Twojego zamówienia przekracza jedną tonę, a dostawa ma być zrealizowana na terenie województwa, to nie zapłacisz za transport. Ta promocja realnie obniża koszt całkowity zamówienia – dlatego nie zwlekaj i zamawiaj już dziś!

Pokaż całość asortymentu

Rury konstrukcyjne stalowe ocynkowane

 

 
 

Skontaktuj się z nami

Rury konstrukcyjne stalowe ocynkowane to produkty, które przeszły dodatkowy proces ocynkowania. Zapewnia on zwiększoną odporność na korozję, co sprawia, że są one idealnym wyborem dla konstrukcji narażonych na działanie wilgoci czy agresywnych środowisk chemicznych. Rury stalowe ocynkowane są więc często stosowane w budownictwie, przemyśle chemicznym czy motoryzacji.

 

Rury konstrukcyjne stalowe ocynkowane

Olsztyn

 

Rura ocynkowana S235 Średnica (mm)

 

Cena

    21.3x2 Zapytaj o cenę
    26.9x2.3 Zapytaj o cenę
    33.7x2.9 Zapytaj o cenę
    42.4x2

Zapytaj o cenę

 

 

42x4x3

Zapytaj o cenę

    48.3x2 Zapytaj o cenę
    48.3x2.9 Zapytaj o cenę
    60.3x2 Zapytaj o cenę
    60.3x2.9 Zapytaj o cenę
   

76.1x3.2

Zapytaj o cenę
    88.9x3.2 Zapytaj o cenę

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

 

Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na rury stalowe czarne czy ocynkowane, w Stalmal możemy zagwarantować, że otrzymają Państwo produkt najwyższej jakości, dopasowany do indywidualnych potrzeb.

 

Jesteśmy tu, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rury konstrukcyjne dla Twojego projektu. Skontaktuj się z nami, a nasi doświadczeni specjaliści chętnie doradzą Ci, jaki typ rury będzie najbardziej odpowiedni.