Pokaż całość asortymentu

Trwałe słupki ogrodzeniowe Olsztyn

 

Są dostępne w wersji kwadratowej i okrągłej i w szerokiej gamie długości, dlatego z łatwością dopasujesz je do planowanych wymiarów ogrodzenia. Zdecydowanie – istnieją różne typy ogrodzeń, ale spośród nich żaden nie jest tak solidny, jak właśnie słupki ogrodzeniowe. Dlatego zapraszamy do Stalmal Olsztyn po zakup tych wyrobów hutniczych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami, dlatego jesteśmy pewni jakości oferowanych produktów metalowych. Nasze słupki spełniają wszelkie normy, uprawiające do używania ich w polskim budownictwie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Metalowe słupki ogrodzeniowe Olsztyn – oferta dla firm i klientów detalicznych

 

Prowadzimy zarówno na sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Dlatego zapraszamy do współpracy zarówno deweloperów i firmy budowlane, jak i osoby prywatne, które planują ogrodzić swoją posesję ogrodzeniem, którego jednym z podstawowych elementów są właśnie metalowe słupki budowlane. Olsztyn to miasto na terenie praktycznie codziennie realizujemy dostawy wyrobów hutniczych. Dlatego szybkie dostarczenie zakupionych produktów do klienta w tym mieście oraz na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

 

Słupki stalowe ogrodzeniowe Olsztyn – wymiary i cena

 

Na naszej stronie znajduje się tabela, w której wymieniamy słupki stalowe w dostępnych długościach handlowych. Ich cena jest uzależniona od wielkości zamówienia. Mailowo, telefonicznie bądź poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie poinformuj nas o tym, jakich słupków potrzebujesz – jeszcze w tym, bądź w kolejnym dniu roboczym otrzymasz wycenę. A co jeżeli wymiary dostępnych słupków nie zgadzają się z Twoimi potrzebami projektowymi? Posiadamy szeroko rozwiniętą sieć kontaktów wśród najlepszych producentów wyrobów hutniczych na rynku. Z pewnością uda nam się sprowadzić dla Ciebie taki produkt metalowy, jakiego potrzebujesz!

 

Słupki ogrodzeniowe – Warmińsko-Mazurskie ma u nas darmową dostawę!

 

Kupujesz w Stalmal słupki ogrodzeniowe? Warmińsko-Mazurskie u nas nie płaci za transport! Dla zamówień, których waga łączna przekracza tonę, oferujemy darmową dostawę na terenie województwa. Dysponujemy pojazdami transportowymi, dzięki którym możemy udźwignąć i załadować nawet do 24 ton wyrobów hutniczych przy jednorazowym transporcie. Promocja dotyczy wszystkich oferowanych przez Stalmal produktów. Dlatego niezależnie od tego czy kupisz u nas słupki metalowe, ceowniki stalowe, dwuteowniki budowlane czy jakiekolwiek inne produkty z naszej oferty to dostawa będzie gratis jeżeli ich łączna waga przekroczy tonę. Stalmal – tu kupisz najlepsze wyroby hutnicze. Olsztyn to miasto w którym nas znajdziesz! To oferta przygotowana specjalnie dla mieszkańców i firm działających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego – wspierajmy lokalny rozwój i działajmy razem!

Nasza oferta obejmuje różnorodny asortyment stalowych produktów dostępnych zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej. Posiadamy szeroki wybór stalowych rur czarnych, profili stalowych o zróżnicowanych wymiarach – zarówno pod względem średnic, jak i grubości. Te produkty cieszą się dużym uznaniem wśród klientów, zwłaszcza jako materiał na słupki stalowe ogrodzeniowe.

 

Nasze szczególnie popularne produkty, które łatwo znajdują zastosowanie jako materiał na słupki ogrodzeniowe stalowe to przykładowo:

 

Słupki stalowe ogrodzeniowe Olsztyn

 

Słupki stalowe ogrodzeniowe Wymiar (mm)

 

Cena

Rury stalowe okrągłe czarne

42.4x2 Zapytaj o cenę
Rury stalowe okrągłe czarne 48.3x2 Zapytaj o cenę
Profile stalowe zamknięte kwadratowe 40x40x2 Zapytaj o cenę

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

 

 

Warto również zwrócić uwagę na naszą ofertę rur ocynkowanych, równie chętnie wykorzystywanych jako słupki ogrodzeniowe. Przez to, że przeszły już proces cynkowania, wymagają mniej czasu, żeby dostosować je do twojego projektu budowlanego. Nasza firma ma ponad 30-letnie doświadczenie na rynku. Zaufaj opinii naszych klientów i skorzystaj z naszej wiedzy w Olsztynie!

Słupki stalowe ogrodzeniowe

 

 
 

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami