Nasza oferta obejmuje różnorodny asortyment stalowych produktów dostępnych zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej. Posiadamy szeroki wybór stalowych rur czarnych, profili stalowych o zróżnicowanych wymiarach – zarówno pod względem średnic, jak i grubości. Te produkty cieszą się dużym uznaniem wśród klientów, zwłaszcza jako materiał na słupki stalowe ogrodzeniowe.

 

Nasze szczególnie popularne produkty, które łatwo znajdują zastosowanie jako materiał na słupki ogrodzeniowe stalowe to przykładowo:

 

Słupki stalowe ogrodzeniowe Olsztyn

 

Słupki stalowe ogrodzeniowe Wymiar (mm)

 

Cena

Rury stalowe okrągłe czarne

42.4x2 Zapytaj o cenę
Rury stalowe okrągłe czarne 48.3x2 Zapytaj o cenę
Profile stalowe zamknięte kwadratowe 40x40x2 Zapytaj o cenę

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

 

 

Warto również zwrócić uwagę na naszą ofertę rur ocynkowanych, równie chętnie wykorzystywanych jako słupki ogrodzeniowe. Przez to, że przeszły już proces cynkowania, wymagają mniej czasu, żeby dostosować je do twojego projektu budowlanego. Nasza firma ma ponad 30-letnie doświadczenie na rynku. Zaufaj opinii naszych klientów i skorzystaj z naszej wiedzy w Olsztynie!

Słupki stalowe ogrodzeniowe

 

 
 

Pokaż całość asortymentu

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami