Pokaż całość asortymentu

Skontaktuj się z nami

Drut stalowy – najwyższa jakość w Olsztynie

 

Drut stalowy to jeden z najbardziej popularnych materiałów budowlanych. Sięgają po niego specjaliści z branży, jak i amatorzy, którzy lubią majsterkować w domowym zaciszu. W Hurtowni Stali Stalmal w Olsztynie druty stalowe są najwyższej jakości. Spełniają wszystkie normy i wymagania, a ich użycie znacznie ułatwia wiele robót. Polecamy m.in. drut stalowy szalunkowy i drut stalowy wiązałkowy. Jeśli szukasz produktów odpornych na korozję i na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem!

 

Druty stalowe i ich zastosowanie w branży budowlanej i meblarskiej

 

Drut stalowy ma szczególne zastosowanie w pracach budowlanych. Dzięki niemu można wytwarzać elementy konstrukcyjne i instalacyjne. Za jego pomocą można również tworzyć np. bloki podporowe. Szczególnie jest doceniany przy zbrojeniu betonu i zabezpieczaniu oraz utrzymywaniu szalunków podczas betonowania. Z drutów można produkować także meble, m.in. regały, półki, kosze, a wszelkie konstrukcje druciane są często wykorzystywane jako elementy dekoracyjne w ogrodach, domach, sklepach czy galeriach.

 

 

 

 

Drut stalowy – najważniejsze parametry

 

Poszczególne rodzaje drutów mają odmienne parametry. To, jaki drut wybrać, powinno być podyktowane tym, do czego zostanie on wykorzystany.  Produkty te mogą się różnić zakresem wytrzymałości na rozciąganie, czyli inaczej klasą twardości. Niektórzy zwracają uwagę na przekrój drutu. Najczęściej jest on okrągły, lecz można zakupić także druty o przekroju kwadratowym czy skręconym. Kolejną charakterystyczną cechą jest rodzaj pokrycia wyrobu. Można spotkać np. druty gołe (np. szare, z połyskiem), druty gołe żarzone (ciemne, jasne) i druty ocynkowane galwanicznie. Szpule, krążki, rozety – w takich formach jest najczęściej sprzedawany drut stalowy. Olsztyn to miasto, w którym zakupisz i dowiesz się więcej o tego typu wyrobach – wystarczy, że odwiedzisz Stalmal!

 

Druty stalowe w Olsztynie – oferta Hurtowni Stali Stalmal

 

Wśród polecanych w Hurtowni Stali Stalmal produktów są różnego rodzaju druty stalowe. Olsztyn to miasto, do którego zapraszamy wszystkich klientów, bez względu na to, czy chcesz nabyć drut szalunkowy, czy drut wiązałkowy! Nasze wyroby stalowe są przetestowane pod kątem wytrzymałości i solidności, dlatego świetnie sprawdzą się w branży budowlanej i nie tylko. Przy zamówieniu powyżej tony oferujemy bezpłatną dostawę. Czekamy na Twój ruch – zadzwoń, napisz lub odwiedź nas stacjonarnie. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą z chęcią udzielą Ci porad i pomogą w doborze drutu. Gwarantujemy, że będziesz usatysfakcjonowany!

 

Poznaj nasze produkty: 

 

 

 

Drut stalowy

 

 
 

Skontaktuj się z nami