Pokaż całość asortymentu

Skontaktuj się z nami

Profile zamknięte w Olsztynie – ogólna charakterystyka

 

Profile zamknięte, czyli tzw. kształtowniki, są najczęściej wykonane ze stali. Zazwyczaj są używane jako stelaże i umocnienia dla różnych konstrukcji. W zależności od zastosowania można wybrać taki produkt, który będzie odpowiedni dla danego projektu. Profile te są długie i mają właściwie ukształtowaną przestrzenną formę. Na rynku są wyroby o przekroju w kształcie okręgu, kwadratu lub prostokąta. Jeśli szukasz trwałych i wysokiej klasy stalowych wyrobów hutniczych, odwiedź Olsztyn! Profile zamknięte z Hurtowni Stali Stalmal z pewnością spełnią Twoje oczekiwania!

 

Profile zamknięte i ich właściwości

 

Profile zamknięte dzięki swojej budowie dobrze znoszą wszelkie obciążenia statyczne i dynamiczne oddziałujące na nie z różnych kierunków – nie zginają się, nie skręcają się i cechuje je sztywność. Wybitna wytrzymałość i solidność pozwalają wykorzystywać je jako wzmocnienie i szkielet w różnych konstrukcjach. Dodatkowymi atutami są ich niewielka waga i właściwości akustyczne.

 

 

 

 

Profil zamknięty z Olsztyna i jego zastosowanie

 

Zakres wykorzystania profili zamkniętych obejmuje różnorodne branże. Tego typu produkty są używane do m.in.: 

  • produkcji rurociągów;
  • tworzenia elementów konstrukcyjnych (np. podpór, stojaków, słupów ogrodzeniowych i oświetleniowych, stelaży, zadaszeń, wiat);
  • produkcji osprzętu maszyn budowlanych i rolniczych;
  • prac budowlanych – tworzenia stropów, sufitów, ścianek działowych; 
  • wytwarzania mebli (np. regałów, stołów)
  • produkcji stolarki drzwiowej i okiennej;
  • produkcji sprzętu sportowego.

To bardzo szerokie wykorzystanie produktu tego typu pokazuje, jak uniwersalnym i praktycznym wyrobem jest profil zamknięty. Olsztyn jest miastem, w którym działa nasza Hurtownia Stali Stalmal, dlatego warto ją odwiedzić i sprawdzić jego właściwości!

 

Profile zamknięte w ofercie Hurtowni Stali Stalmal z Olsztyna

 

W ofercie Hurtowni Stali Stalmal znajdują się różne wyroby hutnicze. Wśród nich są stalowe profile zamknięte. Olsztyn i pozostałe tereny województwa warmińsko-mazurskiego to miejsca, gdzie przez wiele lat budowaliśmy nasze doświadczenie w branży stalowej, zdobywaliśmy wiedzę i zaufanie klientów. Obecnie wyróżniamy się na rynku atrakcyjnymi cenami, indywidualnym podejściem do kontrahenta i ekspresową dostawą. Oferowane przez nas profile zamknięte można zamówić telefonicznie, online lub stacjonarnie. Jeśli szukasz solidnych profili zamkniętych lub masz wątpliwości co do swojego wyboru, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

Poznaj nasze produkty:

 

 

 

Profile zamknięte

 

 
 

Skontaktuj się z nami