Pokaż całość asortymentu

Skontaktuj się z nami

Siatki zbrojeniowe – szerokie zastosowanie

 

Siatki zbrojeniowe to proste konstrukcje złożone z prętów połączonych ze sobą metodą zgrzewania. Mają bardzo szerokie zastosowanie, szczególnie jeśli chodzi o  trwałość betonowych wylewek i wszelkich betonowych konstrukcji. Wykorzystuje się je m.in. do wzmacniania stropów, nadproży, do zbrojenia płyt, zrobienia fundamentów, elewacji i ścian. Występują w wielu opcjach, dlatego z powodzeniem można ją dostosować do własnych potrzeb, a każdy producent siatki zbrojeniowej ze stali zapewnia o jej trwałości i wytrzymałości.

 

Najlepsza cena siatki zbrojeniowej na rynku od Stalmal

 

Siatki zbrojeniowe mają wiele funkcji. Wpływają na stabilność betonu i ograniczają  skutki jego zużycia, skracając czas realizacji projektów budowlanych. Poza tym np.:

  • zwiększają odporność betonu na liczne obciążenia i tarcie;
  • likwidują powstawanie pęknięć i odkształceń na betonie;
  • zwiększają izolacyjność cieplną betonu;
  • hamują proces jego wykruszania.

Te cechy produktu mają znaczny wpływ na powodzenie wielu prac na budowie, dlatego warto go zakupić bez względu na koszty. W tym przypadku koniecznie trzeba zajrzeć do Hurtowni Stali Stalmal, gdyż atrakcyjna cena siatki zbrojeniowej to jeden z największych atutów tego miejsca.

 

Siatka zbrojeniowa – wymiary dostępne w Stalmal

 

W ofercie Hurtowni Stali Stalmal Olsztyn znajdują się siatki zbrojeniowe o różnych rozmiarach oczek i różnych średnicach prętów ze stali m.in.:

  • formaty arkusza 2150x5000 mm ze średnicą prętów 6 i oczkami 150x150 mm;
  • formaty arkusza 2150x5000 mm ze średnicą prętów 8 i oczkami 150x150 mm;
  • formaty arkusza 2300x6000 mm ze średnicą prętów 8 i oczkami 150x150 mm.

Każda z nich jest precyzyjnie i starannie wykonana, tak aby spełnić najwyższe standardy jakości. Nie wiesz, jakie parametry powinna mieć wymagana w Twoim projekcie siatka zbrojeniowa? Wymiary możesz skonsultować ze specjalistami. Jeśli szukasz produktów i innych rozmiarach niż te podane na naszej stronie internetowej koniecznie skontaktuj się z naszym personelem. Możemy sprowadzić asortyment, którego nie jest w regularnej sprzedaży.

 

Warmińsko-mazurskie – siatki zbrojeniowe z Hurtowni Stali Stalmal

 

Województwo warmińsko-mazurskie to obszar gdzie szczególnie znana jest jakość produktów Hurtowni Stali Stalmal – w tym siatek zbrojeniowych. Szeroki asortyment, niskie ceny i ekspresowa realizacja zamówień wyróżniają firmę na tle konkurencji. Wyroby stalowe Olsztyn mają wyłącznie pozytywne opinie klientów, dlatego nie wahaj się i sprawdź nasz asortyment!

Siatki zbrojeniowe stanowią kluczowy element wielu konstrukcji, szczególnie w budownictwie. Zastosowanie siatek zbrojeniowych sprawia, że konstrukcje stają się stabilniejsze i bardziej odporne na różnego rodzaju obciążenia.

 

W naszej ofercie znajdują się siatki o różnych rozmiarach oczek i różnych typach stalowych prętów, co pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. Każda siatka jest starannie wykonana, aby spełniała najwyższe standardy jakości.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży wyrobów hutniczych pozwala nam dostarczać naszym klientom tylko najwyższej jakości siatki zbrojeniowe. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach. Nasz zespół ekspertów chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże wybrać odpowiednie produkty do Twojego projektu.

Format arkusza (mm) Średnica pręta

Oczka

(mm)

Cena
2150x5000 6 150x150 Zapytaj o cenę
2150x5000 8 150x150

Zapytaj o cenę

2300x6000 8 150x150 Zapytaj o cenę

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

Siatki zbrojenioweSkontaktuj się z nami