Blachy ryflowane – wymiary dopasowane do indywidualnych potrzeb

 

Blachy stalowe o ryflowanym wzorze "łezki" to perfekcyjne rozwiązanie dla osób poszukujących połączenia funkcjonalności i estetyki. Nie tylko nadają blachom niepowtarzalnego wyglądu, ale także znacznie zwiększają ich właściwości antypoślizgowe, co jest bardzo ważne w całym przemyśle. Charakterystyczne ryflowanie nie tylko jest dekoracyjne, ale także zapewnia bezpieczeństwo w domach, na halach produkcyjnych oraz w fabrykach. Dzięki temu, blachy stalowe ryflowane "łezka" będą strzałem w 10 dla tych, którzy cenią nie tylko wygląd, ale także praktyczność.

 

Blachy stalowe ryflowane – do podłóg, mebli, sprzętów

 

Blachy ryflowane "łezka" idealnie sprawdzają się jako materiał do konstrukcji podestów, prowadzących do maszyn i urządzeń technicznych, zwłaszcza w obszarach podatnych na zabrudzenia olejami lub wodą. Blachy ryflowane znajdują również zastosowanie w przemyśle spożywczym i przy maszynach tłoczących, a także są powszechnie spotykane w pojazdach komunikacji miejskiej oraz na podestach cystern. Coraz częściej te blachy konstrukcyjne stalowe są wykorzystywane jako elementy dekoracyjne we wnętrzach retro, gdzie pełnią funkcję zarówno praktyczną, jak i estetyczną. Ponadto, prezentują się atrakcyjnie na powierzchni balkonów i tarasów w domach i hotelach. Blachy ryflowane nie ograniczają się jedynie do podłoża – w industrialnych wnętrzach mogą być osłoną wokół zlewu czy umywalki, a nierzadko zdobią meble na przykład komody, a nawet osłony urządzeń technicznych i sprzętu RTV.

 

Blachy ryflowane „łezka” – cena dla każdego

 

Nasza oferta blach ryflowanych spełnia najwyższe standardy oczekiwań klientów. Dostępność różnych wymiarów pozwala dostosować blachy do indywidualnych potrzeb i projektów. Oferujemy konkurencyjne ceny, co sprawia, że nasze produkty są dostępne dla szerokiego grona odbiorców, zarówno klientów – zapraszamy!

Pokaż całość asortymentu

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Blachy stalowe ryflowane typu "łezka" to wybór dla tych, którzy poszukują zarówno funkcjonalności, jak i estetyki. Charakterystyczny wzór ryflowania nie tylko dodaje blachom oryginalnego wyglądu, ale również zwiększa ich antypoślizgowość, co jest niezwykle ważne w niektórych zastosowaniach, takich jak podłogi przemysłowe czy schody.

 

Blacha ryflowana

Olsztyn

 

Blacha ryflowana Łezka S235 Format arkusza (mm) Grubość (mm)

 

Cena

 

 

1000x2000 3

Zapytaj o cenę

 

 

1000x2000 4

Zapytaj o cenę

 

 

Blach nie tniemy. Sprzedajemy całe formaty. Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami, albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz blach stalowych czarnych, czy ryflowanych, jesteśmy pewni, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Nasze blachy konstrukcyjne stalowe są produkowane z najwyższą precyzją, a ich jakość jest dla nas priorytetem.

 

Blachy stalowe ryflowane – Olsztyn

 

Blacha stalowa ryflowana wyróżnia się designem w postaci wzoru lub nierówności na powierzchni. Ryflowanie poprawia właściwości antypoślizgowe i wzmacnia struktury blachy, co sprawia, że jest ona bardziej odporna na ścieranie i obciążenia mechaniczne. Blacha stalowa ryflowana znajduje szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach, takich jak budownictwo, przemysł, transport czy wykończenia wnętrz. Jej właściwości antypoślizgowe powodują, że jest często używana tam, gdzie bywa ślisko, na przykład na schodach, platformach, czy podłogach w przemyśle. Ryflowane blachy stalowe z naszej oferty są dostępne w różnych rozmiarach, zależnie od konkretnej aplikacji i wymagań użytkownika.

Blachy stalowe ryflowane "Łezka"