Skontaktuj się z nami

Blachy konstrukcyjne – Olsztyn, Mazury i Warmia!

 

Stalmal to jakościowe produkty, fachowe doradztwo doświadczonej obsługi i zawsze atrakcyjne ceny oferowanych wyrobów hutniczych – w tej kategorii znajdziesz blachy konstrukcyjne. Olsztyn – to właśnie tu znajduje się siedziba naszej firmy, ale zamówione wyroby hutnicze możemy wysłać w każdy zakątek Warmii i Mazur i to kompletnie za darmo, pod warunkiem ze waga Twojego zamówienia przekroczy tonę! Nasze blachy zostały wytworzone z wysokogatunkowego surowca – stale kontrolujemy jakość produktów dostarczanych nam przez renomowanych wytwórców. Blachy ryflowane oraz blachy czarne oferujemy w szerokiej gamie wymiarowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – jest ona gorąca niczym blacha w trakcie termicznej obróbki!

 

Czarna blacha konstrukcyjna – Olsztyn i okolice

 

Czarna blacha konstrukcyjna jest wytwarzana ze stopu żelaza z węglem – to właśnie drugiemu z wymienionych wyrób ten zawdzięcza swój czarny odcień. To bardzo trwała i odporna na korozję blacha konstrukcyjna. Olsztyn to miasto, w którym sprzedajemy bardzo duże ilości tego produktu.

 

Blacha ryflowana – blacha łezkowa

 

Czym jest blacha ryflowana? Jej nazwa pochodzi od zdobień w postaci łezek lub pasków wytłoczonych na jej powierzchni. To blacha wytworzona ze stali czarnej, jest bardziej podatna na odginanie niż blacha czarna, ale z drugiej strony mniej podatna na korozję. Często wykorzystuje się ją na przykład przy produkcji podłóg w obiektach przemysłowych – wytłoczone zdobienia zapobiegają ślizganiu się butów po jej powierzchni.

 

Stalowe konstrukcyjne blachy – Olsztyn to miasto pokryte blachą!

 

Gdzie stosuje się konstrukcyjne blachy? Olsztyn – wystarczy spojrzeć na panoramę tego wspaniałego miasta, aby znaleźć prostą odpowiedź na to pytanie! Dachy tutejszych zabytkowych obiektów sakralnych oraz kamienic są często pokryte właśnie stalową blachą. Ten wyrób hutniczy stosuje się przy budowie dachów, hal produkcyjnych oraz regałów przemysłowych. Ze stalowych blach produkuje się również ceowniki, kątowniki i inne elementy metalowe. Blacha w postaci płatów jest stosunkowo prosta w obróbce, dlatego łatwo jest ją doprowadzić do pożądanej formy przy zastosowaniu jednego z kilku podstawowych procesów produkcyjnych (np. walcowanie, gięcie na zimno, cięcie, ciągnięcie). W tym miejscu warto zaznaczyć, że oferujemy wyłącznie blachę w formatkach handlowych – nie docinamy jej pod indywidualne zamówienie klienta. 

 

Poznaj nasze produkty:

 

Pokaż całość asortymentu

Blachy stalowe czarne są cenione za swoją uniwersalność. Idealnie sprawdzają się zarówno w konstrukcjach budowlanych, jak i w wielu innych dziedzinach przemysłu. Dzięki swojej wytrzymałości i trwałości, są doskonałym materiałem do produkcji różnego rodzaju konstrukcji.

 

Blachy stalowe czarne Olsztyn

 

Blacha stalowa czarna S235 Format arkusza (mm) Grubość (mm)

 

Cena

 

 

1000x2000 0.8 Zapytaj o cenę
 

 

1000x2000 1 Zapytaj o cenę
 

 

1000x2000 1.5 Zapytaj o cenę
 

 

1000x2000 2 Zapytaj o cenę

 

 

1250x2500 2 Zapytaj o cenę
 

 

1000x2000 3 Zapytaj o cenę
 

 

1250x2500 3 Zapytaj o cenę
 

 

1000x2000 4 Zapytaj o cenę
 

 

1250x2500 4 Zapytaj o cenę
    1000x2000 5 Zapytaj o cenę
 

 

1000x2000 6 Zapytaj o cenę
    1000x2000 8 Zapytaj o cenę
    1000x2000 10

Zapytaj o cenę

 

 

 

Blach nie tniemy. Sprzedajemy całe formaty. Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

Blachy konstrukcyjne staloweSkontaktuj się z nami

Blachy stalowe ryflowane typu "łezka" to wybór dla tych, którzy poszukują zarówno funkcjonalności, jak i estetyki. Charakterystyczny wzór ryflowania nie tylko dodaje blachom oryginalnego wyglądu, ale również zwiększa ich antypoślizgowość, co jest niezwykle ważne w niektórych zastosowaniach, takich jak podłogi przemysłowe czy schody.

 

Blacha ryflowana

Olsztyn

 

Blacha ryflowana Łezka S235 Format arkusza (mm) Grubość (mm)

 

Cena

 

 

1000x2000 3

Zapytaj o cenę

 

 

1000x2000 4

Zapytaj o cenę

 

 

 

Blach nie tniemy. Sprzedajemy całe formaty. Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz blach stalowych czarnych, czy ryflowanych, jesteśmy pewni, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Nasze blachy konstrukcyjne stalowe są produkowane z najwyższą precyzją, a ich jakość jest dla nas priorytetem.

Blachy ryflowane "Łezka"