Skontaktuj się z nami

Najwyższa jakość – ceowniki gorącowalcowne Olsztyn

 

Hurtownia Stali Stalmal Olsztyn – witamy i zapraszamy do robienia zakupów u jednego z czołowych dostawców stali w regionie. U nas znajdziesz szeroki wybór wyrobów hutniczych – to między innymi płaskowniki, dwuteowniki, blachy budowlane, siatki i pręty stalowe oraz druty. Wierzymy jednak, że na tej stronie nie znalazłeś się bez powodu – odwiedziłeś ją, bo szukasz konkretnego wyrobu hutniczego, jakim są ceowniki gorącowalcowane. Olsztyn, Augustowska 48 to właśnie pod tym adresem znajduje się nasza siedziba. Zapraszamy do odwiedzin, aby na żywo poznać jakość ceowników z naszej oferty. Każdy z nich pochodzi z huty, która wcześniej została wyselekcjonowana przez nasz zespół. Regularnie monitorujemy jakość produktów dostarczanych przez naszych dostawców i przechowujemy je w optymalnych warunkach – to właśnie jeden z tych drobnych detali, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Cena jednostkowa ceownika jest uzależniona od kilku czynników – przede wszystkim od wielkości zamówienia, wymiarów zamówionych elementów, a także od ewentualnych usług dodatkowych. Na zamówienie klienta możemy dociąć zamówione wyroby, a także sprowadzić takie, których wymiary nie zostały podane w tabeli rozmiarowej. Poinformuj nas więc o zamówieniu, które planujesz, a my przygotujemy jego atrakcyjną wycenę.

 

Ceowniki stalowe gorącowalcowane – Olsztyn u nas nie płaci za dostawę!

 

Mamy dobrą wiadomość dla każdego mieszkańca województwa warmińsko-mazurskiego, który planuje zamówić u nas ceowniki stalowe gorącowalcowane. Olsztyn ani żadne inne miasto czy miejscowość znajdujące się na terenie naszego województwa nie płaci u nas za dostawę zamówienia, którego łączna waga przekracza tonę. Wszystkie zamówione produkty dostarczymy pod wskazany adres tak szybko, jak to tylko możliwe!

 

Ceowniki gorącowalcowane a zimnogięte

 

Ceownik to element metalowy o przekroju w kształcie litery „C” – i stąd jego nazwa! Produkuje się go z płaskowników, czyli płaskich podłużnych wyrobów hutniczych. Płaskownik można odgiąć na zimno lub na ciepło. Dlatego właśnie rozróżniamy ceowniki gorącowalcowane i zimnogięte. Gorącowalcowane ceowniki stalowe wykazują się wyższą wytrzymałością i odpornością na naprężenia, dlatego powszechnie wykorzystuje się je w branży budowlanej. A jaki rodzaj ceownika sprawdzi się lepiej w Twojej branży? Jeżeli zastanawiasz się nad odpowiedzią na to pytanie, to skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać odpowiedni produkt!

Pokaż całość asortymentu

Ceowniki stalowe gorącowalcowane

 

Skontaktuj się z nami

Ceowniki stalowe gorącowalcowane są znane z ich wyjątkowej wytrzymałości i zdolności do wytrzymania ekstremalnych obciążeń. Są formowane w wyższych temperaturach, co pozwala na tworzenie większych i cięższych sekcji. Idealne do zastosowań, które wymagają dużej wytrzymałości, ceowniki stalowe gorącowalcowane są niezastąpione w wielu projektach konstrukcyjnych.

 

Ceowniki gorącowalcowane Olsztyn

 

Ceownik gorącowalcowany S235 Wymiar (mm)

 

Cena

    40x20x5 Zapytaj o cenę
    50x38x5 Zapytaj o cenę
    65x42x5.5 Zapytaj o cenę
    80x45x6 Zapytaj o cenę
    100x50x5 Zapytaj o cenę
    120x55x7 Zapytaj o cenę
    140x60x7 Zapytaj o cenę
    160x65x7.5 Zapytaj o cenę
    180x70x8 Zapytaj o cenę
    200x75x8.5 Zapytaj o cenę
    240x85x9.5 Zapytaj o cenę
    260x90x10 Zapytaj o cenę
    300x100x10 Zapytaj o cenę

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

 

 

Nie ważne, który rodzaj ceowników stalowych gorącowalcowanych wybierzesz, w Hurtowni Stali Stalmal w Olsztynie gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Nasze doświadczenie w branży wyrobów hutniczych pozwala nam zapewnić, że każdy produkt, który oferujemy, jest solidny, trwały i zgodny z najwyższymi standardami. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie ceowników stalowych gorącowalcowanych.