Ceowniki Olsztyn – wyroby hutnicze

 

Stalmal – witamy w miejscu, w którym kupisz wszystkie potrzebne wyroby metalowe! Oferujemy dwuteowniki, kątowniki, płaskowniki różnego rodzaju rury metalowe i oczywiście niezastąpione ceowniki! Są trwałe i wykonane z najwyższej jakości surowca – spełniają wszelkie normy i posiadają atesty, dzięki którym możesz wykorzystać je na placu budowy! Ceowniki oferujemy w szerokiej gamie wymiarowej oraz możemy dostosować je do wymogów Twojego projektu. U nas znajdziesz najlepsze wyroby hutnicze! Olsztyn, a konkretniej tutejsze firmy dobrze znają jakość naszych produktów. Dlatego zapraszamy do szybkiego składania zamówień, bo nasze ceowniki dosłownie znikają w oczach!

 

Ceownik stalowy – co to jest?

 

Czym właściwie jest ceownik stalowy? Jest to stalowy, podłużny wyrób hutniczy o przekroju w kształcie litery C. Ceowniki występują w kilku odmianach – te najpopularniejsze to ceowniki zimnogięte i gorącowalcowane. Czym różnią się od siebie? Grubość ceownika gorącowalcowanego jest jednakowa w każdym punkcie tego wyrobu hutniczego. Efekt ten uzyskuje się poprzez złożony proces produkcyjny. Płaskownik podgrzewa się do temperatury 900-1000 °C, i w tych warunkach odgina się go do pożądanego kształtu. Z kolei ceowniki zimnowalcowane są produkowane poprzez odginanie na zimno – ich grubość w punkcie zgięcia może różnic się od grubości na płaskich odcinkach. Ceowniki są powszechnie wykorzystywane w branży budowlanej i nie tylko – wykłada się w nich na przykład taśmy LED i w ten sposób tworzy listwy ledowe do montażu w ścianach lub podłodze!

 

Olsztyn – ceownik stalowy na zamówienie

 

Na naszej stronie znajduje się tabela, w której podane są wymiary wszystkich dostępnych ceowników. Jeżeli wśród nich nie znajdziesz pożądanej długości, to poinformuj o tym nasz dział obsługi. Poruszymy nasze kontakty i sprowadzimy potrzebny wyrób hutniczy specjalnie dla Ciebie – jego cena będzie oczywiście atrakcyjna!

 

Ceowniki stalowe Olsztyn – darmowa dostawa

 

0 zł – dokładnie tyle wynosi cena dostawy do Olsztyna i okolic na zamówienia, których waga łączna przekracza tonę! Dysponujemy bogatym zapleczem transportowo maszynowym, więc zakupione wyroby hutnicze dostarczymy szybko, sprawnie i darmowo na terenie całego województwa warmińsko mazurskiego. To promocja, która w połączeniu z jakością oferowanych produktów po prostu deklasuje całą naszą konkurencję w województwie, a nawet w regionie. I dobrze, bo teraz już wiesz, gdzie kupić ceowniki stalowe – zapraszamy do zakupów już dziś!

 

Poznaj nasze produkty:

 

Pokaż całość asortymentu

Ceowniki zimnogięte są popularnym wyborem wśród naszych klientów ze względu na ich precyzyjne wymiary i czyste krawędzie. Ten rodzaj ceownika jest wykonywany bez użycia ciepła, co zapewnia lepszą kontrolę nad jego kształtem i rozmiarem. Doskonały do zastosowań, które wymagają dużej precyzji, ceowniki zimnogięte znajdują zastosowanie w różnych sektorach, od budownictwa po przemysł.

 

Ceowniki zimnogięte Olsztyn

 

Ceownik zimnogięty S235 Wymiar (mm)

 

Cena

    25x25x2 Zapytaj o cenę
    30x30x2 Zapytaj o cenę
    40x40x3 Zapytaj o cenę
    50x30x2 Zapytaj o cenę
    60x40x3 Zapytaj o cenę
    80x40x3 Zapytaj o cenę
    80x40x4 Zapytaj o cenę
    100x50x3 Zapytaj o cenę
   

100x50x4

Zapytaj o cenę

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

Ceowniki stalowe

Skontaktuj się z nami

Ceowniki gorącowalcowane są znane z ich wyjątkowej wytrzymałości i zdolności do wytrzymania ekstremalnych obciążeń. Są formowane w wyższych temperaturach, co pozwala na tworzenie większych i cięższych sekcji. Idealne do zastosowań, które wymagają dużej wytrzymałości, ceowniki gorącowalcowane są niezastąpione w wielu projektach konstrukcyjnych.

 

Ceowniki gorącowalcowane Olsztyn

 

Ceownik gorącowalcowany S235 Wymiar (mm)

 

Cena

    40x20x5 Zapytaj o cenę
    50x38x5 Zapytaj o cenę
    65x42x5.5 Zapytaj o cenę
    80x45x6 Zapytaj o cenę
    100x50x5 Zapytaj o cenę
    120x55x7 Zapytaj o cenę
    140x60x7 Zapytaj o cenę
    160x65x7.5 Zapytaj o cenę
    180x70x8 Zapytaj o cenę
    200x75x8.5 Zapytaj o cenę
    240x85x9.5 Zapytaj o cenę
    260x90x10 Zapytaj o cenę
    300x100x10 Zapytaj o cenę

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

 

 

Nie ważne, który rodzaj ceowników stalowych wybierzesz, w Hurtowni Stali Stalmal gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Nasze doświadczenie w branży wyrobów hutniczych pozwala nam zapewnić, że każdy produkt, który oferujemy, jest solidny, trwały i zgodny z najwyższymi standardami. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie ceowników stalowych.

Ceowniki gorącowalcowane

Skontaktuj się z nami