Najtrwalsze płaskowniki walcowane – Olsztyn

 

Płaskownik to stalowy, podłużny wyrób hutniczy, który można wykorzystać na wiele sposobów. Jest wytwarzany poprzez walcowanie prętów stalowych. Są to więc po prostu walcowane pręty stalowe, które oferujemy w różnych długościach i szerokościach handlowych. A jak wykorzystuje się płaskowniki walcowane? Olsztyn to miasto, w którym widać je na każdym kroku – z płaskowników produkuje się na przykład ozdobne elementy ogrodzeń oraz balustrady i poręcze. Przede wszystkim jednak płaskownik można uznać za protoplastę innych ważnych wyrobów hutniczych – na przykład ceowników, dwuteowników czy kątowników. To właśnie one, z z pozoru nudnego, płaskiego kawałka metalu przeistaczają się w wyrób hutniczy, niczym poczwarka przeistaczająca się w motyla. I choć w tym nietypowym porównaniu jest wiele prawdy, to warto wspomnieć również o jednej różnicy. Motyl żyje dwa tygodnie, a nasza stal przez wieki – poznaj jej jakość już dziś!

 

Płaskowniki walcowane – Olsztyn dobrze zna naszą jakość!

 

Gdzie kupisz najlepsze płaskowniki walcowane? Olsztyn, a konkretniej mieszkańcy tego cudownego miasta dobrze znają odpowiedź na to pytanie! Hurtownia Stali Stalmal mieści się w tym wspaniałym mieście przy ulicy Augustowskiej 48. Nasza oferta została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, dlatego oferujemy wyłącznie wyroby hutnicze z atestowanej i certyfikowanej stali. To między innymi rury, pręty, teowniki, dwuteowniki, ceowniki, kątowniki i oczywiście płaskowniki stalowe. Olsztyn dosłownie zbudowane na produktach z naszej hurtowni. Nasza doświadczona kadra nie boi się nawet najtrudniejszych pytań, a dzięki naszej rozbudowanej sieci kontaktów możemy sprowadzić dla Was dowolny rodzaj i ilość elementów metalowych – ich cena jest zawsze atrakcyjna a jakość najlepsza na świecie!

 

Płaskowniki stalowe walcowane Olsztyn kupuje w najlepszych cenach!

 

Tabela na naszej stronie przedstawia wymiary, w jakich sprzedajemy płaskowniki walcowane. Ich cena jest uzależniona od wybranej długości jednostkowej i planowanej wielkości zamówienia. Dlatego po szczegółową wycenę zapraszamy do kontaktu telefonicznego (89 539 16 41) z naszym działem obsługi lub poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz w zakładce kontakt na naszej stronie.

 

Płaskowniki stalowe walcowane Olsztyn – dostawa za darmo

 

Olsztyn i całe województwo warmińsko-mazurskie może skorzystać z darmowej dostawy wyrobów hutniczych zamówionych w naszej hurtowni! Warunkiem jest to, aby łączna waga zamówienia przekraczała tonę, a miejsce dostarczenia znajdowało się na terenie województwa. Jeżeli więc zastanawiasz się nad tym, gdzie w dobrej cenie kupić płaskowniki stalowe walcowane to nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do zakupów!

Pokaż całość asortymentu

Skontaktuj się z nami

W Stalmal, oferujemy szeroki wybór wyrobów hutniczych, w tym różnorodne płaskowniki stalowe walcowane. Płaskowniki stalowe walcowane są nieodzownym elementem wielu konstrukcji, od maszyn przemysłowych, poprzez konstrukcje budowlane, aż po elementy dekoracyjne.

 

Nasze płaskowniki stalowe walcowane są wyprodukowane z wysokiej jakości stali, co gwarantuje ich wytrzymałość i odporność na korozję. Oferujemy szeroki zakres wymiarów i długości, aby sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów.

 

Oprócz standardowych płaskowników, oferujemy również usługę cięcia na wymiar, co pozwala na maksymalne dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży wyrobów hutniczych, a także profesjonalizm i zaangażowanie naszego zespołu, sprawiają, że jesteśmy w stanie dostarczyć produkty najwyższej jakości, spełniające najwyższe standardy.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem ekspertów, którzy chętnie doradzą, jakie płaskowniki stalowe walcowane będą najodpowiedniejsze dla Twojego projektu. W Stalmal, jesteśmy gotowi pomóc Ci w wyborze idealnych produktów i usług, które przyczynią się do sukcesu Twojego projektu.

 

Płaskowniki stalowe walcowane Olsztyn

 

Płaskownik stalowy S235 Wymiar (mm)

 

Cena

    20x4 Zapytaj o cenę
    20x5 Zapytaj o cenę
    20x6 Zapytaj o cenę
    20x8 Zapytaj o cenę
    20x10 Zapytaj o cenę
    25x4 Zapytaj o cenę
    25x5 Zapytaj o cenę
    25x6 Zapytaj o cenę
   

25x8

Zapytaj o cenę
    25x10 Zapytaj o cenę
    30x4 Zapytaj o cenę
    30x5 Zapytaj o cenę
    30x6 Zapytaj o cenę
    30x10 Zapytaj o cenę
    35x10 Zapytaj o cenę
    40x4 Zapytaj o cenę
    40x5 Zapytaj o cenę
    40x6 Zapytaj o cenę
    40x8 Zapytaj o cenę
    40x10 Zapytaj o cenę
    50x4 Zapytaj o cenę
    50x5 Zapytaj o cenę
    50x6 Zapytaj o cenę
 

 

50x8 Zapytaj o cenę
    50x10 Zapytaj o cenę
    50x15 Zapytaj o cenę
    60x4 Zapytaj o cenę
    60x5 Zapytaj o cenę
    60x6 Zapytaj o cenę
    60x8 Zapytaj o cenę
    60x10 Zapytaj o cenę
    70x6 Zapytaj o cenę
   

80x6

Zapytaj o cenę
    80x8 Zapytaj o cenę
    80x10 Zapytaj o cenę
 

 

90x8 Zapytaj o cenę
    100x6 Zapytaj o cenę
 

 

100x8 Zapytaj o cenę
 

 

100x10 Zapytaj o cenę
 

 

100x15 Zapytaj o cenę
 

 

120x10 Zapytaj o cenę
 

 

150x10 Zapytaj o cenę
 

 

200x10 Zapytaj o cenę
 

 

250x10 Zapytaj o cenę
 

 

300x10 Zapytaj o cenę
 

 

350x10 Zapytaj o cenę
 

 

400x10 Zapytaj o cenę

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

Płaskowniki stalowe walcowane

 

 
 

Skontaktuj się z nami