Olsztyn – płaskowniki stalowe od sprawdzonego dostawcy

 

Są wykonane z wysokogatunkowej stali przez czołowych producentów wyrobów hutniczych. Są niezwykle trwałe i dostępne w szerokiej gamie wymiarowej. Każdy z nich jest docięty z dokładnością co do centymetra i gotowy na to, by poddać go dalszej obróbce – oto płaskowniki stalowe od Stalmal! Ktoś pewnie powie, że za bardzo wychwalamy oferowane produkty – my odpowiemy, że to po prostu jakość, na jaką zasługuje Olsztyn! Płaskowniki stalowe są jedynie wierzchołkiem góry lodowej naszej bogatej i gorącej niczym rozgrzana stal oferty. Zapraszamy więc do odkrycia asortymentu naszej hurtowni – niech ta kategoria będzie dla Ciebie punktem wyjściowym dla zapoznania się z wyrobami hutniczymi, które oferujemy!

 

Płaskowniki stalowe Olsztyn, Mazury i Warmia

 

Gdzie wysyłamy oferowane płaskowniki stalowe? Olsztyn – to właśnie w tym pięknym mieście, zlokalizowana jest siedziba naszej firmy. Wszystkie zakupione u nas wyroby hutnicze wysyłamy właśnie stąd w najdalsze zakątki województwa. Zamówienia na wyroby hutnicze o łącznej wadze przekraczającej 1000 kilogramów realizujemy całkowicie za darmo. Oczywiście istnieje również możliwość indywidualnego odbioru zamówienia w naszej hurtowni.

 

Płaskownik stalowy na zamówienie

 

Szukasz płaskownika stalowego o konkretnych wymiarach? Jeżeli żaden z formatów wymiarowych dostępnych w naszej ofercie nie odpowiada potrzebom Twojego projektu, to nic straconego. Nie zajmujemy się docinaniem elementów metalowych na wymiar, ale współpracujemy z czołowymi zakładami hutniczymi w kraju. Dlatego poinformuj nasz dział obsługi o elemencie metalowym, którego szukasz, a nasz dział obsługi dołoży wszelkich starań, aby pomóc Ci go znaleźć.

 

Budowlany płaskownik stalowy Olsztyn

 

Płaskowniki stalowe to płaskie, podłużne elementy – paski z metalu o powszechnym zastosowaniu w przemyśle. Stosuje się je przy budowie maszyn i linii produkcyjnych, a nawet elementów ozdobnych w ogrodach czy parkach – gdzie jeszcze znajdziemy płaskownik stalowy? Olsztyn to miasto, w którym co roku wznosi się kolejne budynki – konstrukcje wielu z nich kryją w sobie właśnie te niepozorne elementy metalowe! Płaskowniki stalowe są powszechnie stosowane w budownictwie – wykorzystuje się je jako elementy konstrukcyjne tak budynków przemysłowych jak i prywatnych. Element o tak powszechnym zastosowaniu powinien być więc trwały – odporny na uszkodzenia mechaniczne i wysokie obciążenia. Dlatego polecamy zakup płaskowników w sprawdzonym źródle – polecamy płaskowniki stalowe od Stalmal!

 

Poznaj nasze produkty:

 

Pokaż całość asortymentu

Skontaktuj się z nami

W Stalmal, oferujemy szeroki wybór wyrobów hutniczych, w tym różnorodne płaskowniki stalowe. Płaskowniki stalowe są nieodzownym elementem wielu konstrukcji, od maszyn przemysłowych, poprzez konstrukcje budowlane, aż po elementy dekoracyjne.

 

Nasze płaskowniki stalowe są wyprodukowane z wysokiej jakości stali, co gwarantuje ich wytrzymałość i odporność na korozję. Oferujemy szeroki zakres wymiarów i długości, aby sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów.

 

Oprócz standardowych płaskowników, oferujemy również usługę cięcia na wymiar, co pozwala na maksymalne dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży wyrobów hutniczych, a także profesjonalizm i zaangażowanie naszego zespołu, sprawiają, że jesteśmy w stanie dostarczyć produkty najwyższej jakości, spełniające najwyższe standardy.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem ekspertów, którzy chętnie doradzą, jakie płaskowniki stalowe będą najodpowiedniejsze dla Twojego projektu. W Stalmal, jesteśmy gotowi pomóc Ci w wyborze idealnych produktów i usług, które przyczynią się do sukcesu Twojego projektu.

 

Płaskowniki stalowe Olsztyn

 

Płaskownik stalowy S235 Wymiar (mm)

 

Cena

    20x4 Zapytaj o cenę
    20x5 Zapytaj o cenę
    20x6 Zapytaj o cenę
    20x8 Zapytaj o cenę
    20x10 Zapytaj o cenę
    25x4 Zapytaj o cenę
    25x5 Zapytaj o cenę
    25x6 Zapytaj o cenę
   

25x8

Zapytaj o cenę
    25x10 Zapytaj o cenę
    30x4 Zapytaj o cenę
    30x5 Zapytaj o cenę
    30x6 Zapytaj o cenę
    30x10 Zapytaj o cenę
    35x10 Zapytaj o cenę
    40x4 Zapytaj o cenę
    40x5 Zapytaj o cenę
    40x6 Zapytaj o cenę
    40x8 Zapytaj o cenę
    40x10 Zapytaj o cenę
    50x4 Zapytaj o cenę
    50x5 Zapytaj o cenę
    50x6 Zapytaj o cenę
 

 

50x8 Zapytaj o cenę
    50x10 Zapytaj o cenę
    50x15 Zapytaj o cenę
    60x4 Zapytaj o cenę
    60x5 Zapytaj o cenę
    60x6 Zapytaj o cenę
    60x8 Zapytaj o cenę
    60x10 Zapytaj o cenę
    70x6 Zapytaj o cenę
   

80x6

Zapytaj o cenę
    80x8 Zapytaj o cenę
    80x10 Zapytaj o cenę
 

 

90x8 Zapytaj o cenę
    100x6 Zapytaj o cenę
 

 

100x8 Zapytaj o cenę
 

 

100x10 Zapytaj o cenę
 

 

100x15 Zapytaj o cenę
 

 

120x10 Zapytaj o cenę
 

 

150x10 Zapytaj o cenę
 

 

200x10 Zapytaj o cenę
 

 

250x10 Zapytaj o cenę
 

 

300x10 Zapytaj o cenę
 

 

350x10 Zapytaj o cenę
 

 

400x10 Zapytaj o cenę

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

Płaskowniki stalowe

 

 
 

Skontaktuj się z nami