Skontaktuj się z nami

Kątowniki stalowe Olsztyn, Warmia i Mazury

 

Nasza hurtownia zajmuje się dystrybucją jakościowych wyrobów hutniczych – w tej kategorii znajdziesz kątowniki stalowe. Olsztyn – kątowniki pochodzące z naszej hurtowni znajdziesz w konstrukcji wielu budynków zdobiących stolicę Warmii i Mazur. Są to podłużne elementy metalowe zgięte na środku. Dwa, powstałe wskutek zgięcia ramiona tworzą względem siebie kąt prosty. Nasza załoga chętnie pomoże w doborze najlepszych kątowników dla danego projektu. Wbrew pozorom, temat jest całkiem złożony – kątowniki dzielimy na dwa podstawowe typy, spośród których każdy wyróżnia się innym procesem produkcyjnym oraz parametrami technicznymi. Dlatego w Stalmal znajdziesz zarówno kątowniki zimnogięte, jak i gorącowalcowane kątowniki stalowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Zimnogięty kątownik stalowy – Olsztyn zasługuje na równe kąty!

 

Zimnogięty kątownik stalowy to element metalowy wytwarzany na zimno z blachy stalowej wyciętej ówcześnie na podłużne kawałki. Zaletą tego wyrobu hutniczego są równe kąty. W trakcie odginania na zimno blacha nie topi się, można więc uzyskać idealnie równy kształt bez ewentualnych zacieków w rogach. Gdzie sprawdzi się tego rodzaju kątownik stalowy? Olsztyn – sprzedajemy tu naprawdę dużo tych elementów. Są powszechnie wykorzystywane przy produkcji mebli i regałów sklepowych. Produkuje się z nich także belki oświetleniowe czy detale architektoniczne. Jeżeli mowa o produkcji elementów konstrukcyjnych narażonych na nacisk dużej siły, to do tego celu wykorzystuje się raczej kątowniki wytwarzane na ciepło.

 

Gorącowalcowany kątownik stalowy

 

Gorącowalcowane kątowniki stalowe również wytwarza się z blachy stalowej podgrzewanej. W ramach ich procesu produkcyjnego blacha zostaje podgrzana do wysokiej temperatury, a następnie poddana walcowaniu, dzięki czemu uzyskuje się pożądany kształt. Taki proces produkcyjny jest o wiele mniej ingerujący w strukturę stali i właśnie dlatego gorącowalcowane kątowniki stalowe uważa się za trwalszą wersję tego wyrobu hutniczego. Tego rodzaju kątowniki są powszechnie wykorzystywane w branży budowlanej oraz wszędzie tam, gdzie potrzeba trwałych jak stal elementów metalowych.

 

Hurtownia Stalmal Olsztyn – kątownik stalowy na zamówienie

 

Na stronie podajemy jedynie podstawowe długości handlowe oferowanych kątowników. Współpracujemy z czołowymi producentami wyrobów hutniczych, a zakres naszego działania wykracza daleko poza Olsztyn. Kątownik stalowy gorącowalcowany lub też zimnogięty – nieważne, jakiego rodzaju potrzebujesz, każdy z nich możesz zamówić w Stalmal w wymiarach dostosowanych do potrzeb projektowych. Poinformuj nasz dział obsługi o swoich potrzebach, a my zrobimy co w naszej mocy, aby jak najszybciej dostarczyć Ci potrzebny kątownik!

 

Poznaj nasze produkty:

 

Pokaż całość asortymentu

Kątowniki zimnogięte są cenione za precyzyjne wymiary i ostre kąty. Proces zimnogięcia pozwala na kontrolę kształtu i wymiarów, co jest niezbędne w precyzyjnych projektach budowlanych czy przemysłowych.

 

Kątowniki zimnogięte Olsztyn

 

Kątownik stalowy zimnogięty Wymiar (mm)

 

Cena

    20x20x2 Zapytaj o cenę
    25x25x2 Zapytaj o cenę
    30x30x2 Zapytaj o cenę
    40x40x3 Zapytaj o cenę
    50x50x3 Zapytaj o cenę

 

 

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

Kątowniki stalowe

 

Skontaktuj się z nami

Kątowniki gorącowalcowane są formowane w wyższych temperaturach, co daje im dodatkową wytrzymałość. Dzięki temu, są one idealne do zastosowania w cięższych konstrukcjach, gdzie wymagana jest większa odporność na obciążenia.

 

Kątowniki gorącowalcowane Olsztyn

 

Kątownik stalowy gorącowalcowany S235 Wymiar (mm)

 

Cena

    20x20x3

Zapytaj o cenę

 

 

25x25x3

Zapytaj o cenę

    30x30x3 Zapytaj o cenę
    35x35x4 Zapytaj o cenę
    40x40x4 Zapytaj o cenę
    40x40x5 Zapytaj o cenę
 

 

45x45x4 Zapytaj o cenę
 

 

45x45x5 Zapytaj o cenę
 

 

50x50x4 Zapytaj o cenę
 

 

50x50x5 Zapytaj o cenę
 

 

60x60x5 Zapytaj o cenę
 

 

60x60x6 Zapytaj o cenę
 

 

80x80x6 Zapytaj o cenę
 

 

80x80x8 Zapytaj o cenę
 

 

100x100x6 Zapytaj o cenę
 

 

100x100x8 Zapytaj o cenę
 

 

100x100x10 Zapytaj o cenę

 

Wymiaru który szukasz nie ma w powyższej tabeli? Skontaktuj się z nami albowiem istnieje możliwość sprowadzenia asortymentu którego nie posiadamy w regularnej sprzedaży albo asortyment posiadamy a może nie być uwzględniony powyżej. Tabela nie jest często aktualizowana!

 

Niezależnie od wyboru, możesz być pewien, że produkty oferowane przez naszą hurtownię są zgodne z najwyższymi standardami jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży wyrobów hutniczych pozwala nam dostarczać naszym klientom tylko najwyższej jakości kątowniki stalowe. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach.

Kątowniki

gorącowalcowane